Ubytovanie

Kongresové centrum SAV ACADEMIA Vám ponúka ubytovacie, stravovacie a spoločensko - zábavné služby pre akcie seminárneho charakteru - školenia, kongresy, konferencie či obchodné rokovania. Zároveň však slúži aj pre rekreačné účely - individuálnu a skupinovú turistiku prevažne v zimnom a letnom období.

Recepcia

Recepcia je k dispozícii nepretržite. Naši pracovníci Vám ochotne podajú všetky potrebné informácie aj v cudzích jazykoch vrátane anglického, nemeckého, poľského, maďarského, ruského či chorvátskeho. Okrem zapožičiavania športových potrieb či uschovávania cenných predmetov hostí, recepcia poskytuje aj predaj pamiatkových predmetov, suvenírov, pohľadníc, poštových cenín a drogistického tovaru.

Izby Štandard - dvojlôžkové

Sú vkusne zariadené a poskytnú Vám primerané pohodlie podporené zrekonštruovanými kúpeľňami. Každá z izieb je vybavená samostatnou kúpeľňou (s vaňou), toaletou, rádiom a farebným televízorom s príjmom satelitných programov. Nechajte sa očariť výhľadom na krásy okolitej prírody a kľudom, ktorý Vám naše izby ponúkajú.

Izby Lux - dvojlôžkové

Pre náročnejších klientov máme k dispozícii 6 nadštandardných izieb LUX.

Apartmány

Pre najnáročnejších klientov sú k dispozícii 3 dvojizbové apartmány Tie Vám poskytujú komfort zdôraznený priestrannosťou a pohodlím. Okrem iného sú vybavené manželskými dvojlôžkami, sedacou súpravou, minibarom a telefónom.