Relaxačné centrum

Ponúkame Vám možnosť navštíviť saunu, solárium, posilňovňu, vírivú vaňu, masáže, resp. prenajať si bicykle a ďalšie športové potreby (tenisové rakety, biliard, stolný tenis).

Altánok s krbom

Prírodný altánok v zadnej časti zariadenia je vhodný na príjemné posedenia, opekanie či grilovanie (aj vo večerných hodinách, nakoľko celé priestranstvo je osvetlené). Doporučujeme špeciálnu ponuku hotela - opekanie prasiatka, ktoré môže byť spríjemnené ľudovou hudbou.

V letnom období je možné využiť aj profesionálne udržiavané antukové tenisové kurty alebo futbalové (volejbalové) ihrisko.

Okolie

Počas pobytu v našom zariadení by ste si určite nemali nechať ujsť blízke Vysoké Tatry a ich krásy. Pri ich návšteve nie je možné vynechať lanovkové výstupy napr. na 2.najvyšší tatranský štít - Lomnický štít, ďalšie lanové dráhy premávajú na Skalnaté Pleso a Hrebienok.

Súčasťou programu "voľného času" môžu byť i prehliadky architektonických pamiatok Spišského regiónu.

Veľmi atraktívny je tiež splav rieky Dunajec na hranici Slovenskej a Poľskej republiky, resp. oddych v termálnych prírodných kúpaliskách v blízkom okolí. Na požiadanie Vám zabezpečíme i sprievodcovské služby.

Zľava 10% pri vstupe do Thermal Parku Vrbov

Zľava 15% pri vstupe do Aquacity Poprad